Etap zmiany serwera

Etap zmiany serwera

Przejście z jednego do innego Web Host

Przejście z jednego serwera na drugi jest taki sam, jak przenosi się z jednego domu do drugiego. Wiąże się to z pewną liczbę etapów w taki sam sposób, przejście od jednego do drugiego domu nie. W tym artykule będę dostarczy Ci krok po kroku, aby przejść z jednego do drugiego hostingowych:

Back Up: Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, w procesie przechodzenia domu jest spakować cały swój belongings.In w ten sam sposób, na przeniesienie do innego hosta WWW, trzeba wziąć kopię zapasową wszystkich plików znajdujących się na swoje poprzednia serwera. Zapasowa może być wykonane w jednym z następujących sposobów:

Albo można użyć klienta FTP do pobierania wszystkich plików ze starego serwera na nowy folderze co kopii zapasowej.

Albo można użyć Cpanel, które da Ci z opcją tworzenia kopii zapasowych. Wszystkie oparte na sieci http://dolcar.auto.pl/ Web hosting Cpanels pochodzą z wbudowaną funkcją tworzenia kopii zapasowych. Tak, to naprawdę ułatwia Ci w podejmowaniu witryny powrotem do góry. W przypadku korzystania z CMS (system zarządzania treścią), można zajrzeć do połowy oficjalnej strony dla CMS, którego używasz, i znaleźć najlepszy sposób, aby wykonać kopię zapasową przechowywanych informacji. Obejmuje to tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików statycznych, dynamicznych, a nawet databases.Point Domain Name Aby New Web Host: Teraz trzeba uzyskać nazwę domeny, aby wskazać nowego hostingowego. Aby to zrobić, zaloguj się do miejsca, w którym nazwa domeny została zarejestrowana i zaktualizować swoje serwery nazw, które są dostarczane przez nowego dostawcę usług hostingowych. Proces ten trwa około 24-48 godzin, aby zakończyć.

Prześlij do New Web Host: Teraz, zrobieniu kopii zapasowej dla plików z dowolnej z metod, o których mowa powyżej, należy przesłać, te pliki do swojego nowego hostingowego. Może to być wykonane za pomocą jednej z dwóch metod:

Albo można oparty na sieci Web menedżer plików w Internecie: Menedżer plików jest dostarczane wraz z Cpanel, aby móc przesyłać pliki na serwer. Jedyny problem z tym menedżer plików online jest to, że trzeba wybrać wszystkie pliki, jeden po drugim, do przesłania. Nie ma bezpośredniego sposobu, aby rozpocząć proces wysyłania raz na zawsze.

FTP (klient transfer plików): Aby rozwiązać powyższe problemy, możemy użyć klienta FTP do przesyłania plików, które używaliśmy do procesu pobierania, jak również.

Bandeep Jaswal jest analitykiem hostingowego i badacz. Jest współwłaścicielem HostGatorWorld, gdzie są dostarczane z dużą ilością informacji i fajnych bonusów z zakupu w hostgator.

Artykuł dzięki: