Jak przenieść konto

Jak przenieść konto

Jak przenieść konta cPanel

W ramach naszego badania i przeglądu usług hostingowych, niedawno zakupione od firmy hostingowej, że nie próbował wcześniej. Po zakupie pakietu, a biorąc pod uwagę, w jaki sposób przenieść nasze witryny do nowej usługi hostingowej, widzieliśmy, że mają usługę migracji cPanel.

Migrując wszystkie dane z jednego do drugiego cPanelu płynnie, istnieje znaczące korzyści:

brak przestojów z aktywnych stron internetowych

nr zmarnowany czas na nauczenie się przenieść z jednej usługi hostingu cPanel do innego

żadne potencjalne błędy mogą pojawić

zdolność, aby móc z łatwością poruszać się między hosting dostawców

Instrukcje, które zostały podane do migracji cPanel były bardzo proste. Wystarczy zalogować się do systemu administratora swojego nowego hosting provider i wybierz ‚cPanel migracji żądanie „, a następnie wypełnić odpowiedzi na kilka pytań, takich jak:

którego gospodarzem usługi chcesz cPanel zostać przekazane

stary adres IP

nazwę użytkownika, hasło i domenę

kiedy chcesz migracja odbędzie

Brzmi to bardzo proste do zrobienia, i uważam, że doświadczenie jest bardzo gładka. Oczywiście nie każde doświadczenie techniczne nie pójdzie gładko, więc przed zarejestrowaniem się na hosting, może chcesz dać nowego dostawcy wezwanie do wypróbowania ich możliwości obsługi klienta.

Migracja cPanel jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż konieczności założyć swoją stronę ponownie na nową usługę hostingu. Jeśli masz wiele stron internetowych, bez migracji cPanel to może być koszmar!

Oczywiście migracja cPanel jest tylko jednym z wielu czynników, które należy uwzględnić przy wyborze dostawcy hostingu. Cena, czas pracy, obsługi klienta, przepustowość i funkcje są równie ważne. Ale jeśli decyzja sprowadza się do kilku podobnych usługodawców, to warto się z tym, że oferuje migrację cPanel.

Jeśli rozważasz podpisanie nowej usługi hostingowej, to wiele z tani hosting dostawców zalecamy i przegląd na naszej stronie są w stanie zrobić migrację cPanel.

Christoph Lohmann jest ekspertem w biznesie online i prowadzi stronę internetową, aby pomóc Ci wiele ważnych cech hostingu.

Artykuł dzięki: