Liczy sie jakosc a nie ilosc – strony www

4 Powody Wiele stron internetowych nie

Udana miejsce w Internecie zaczyna się i kończy z dostawcą hostingu. Zbyt często wiele stron internetowych zawarcia niniejszej wszystkich ważnych relacji bez zastanowienia go przez. Właściciel witryny jest bardziej związane z budową publiczność i dostarczania wysokiej jakości treści, niż tworzenie spersonalizowanych relacji z dostawcą hostingu. Myślenie jest „No, muszą wiedzieć więcej o hostingu, więc lepiej po prostu trzymać się z nim.” Operator, który jest w stanie utrzymać się „z niego” z właściwych powodów jest dobry, ale zbyt często, dostawcy używać brak wiedzy wobec ciebie i oferują usługi gorsze w cenach premium. Kiedy to się stanie, strony internetowe i firmy zaczynają się niepowodzeniem z następujących powodów:

Usługa jest zbyt drogie. W zależności od tego, jak szerokie i różnorodne są Twoje potrzeby, witryna może wymagać szczególnej opieki, takich jak hosting dedykowany. To może być droższe, ale to o ile bardziej jest to kwestia, aby podjąć aktywną rolę w procesie o hosting provider. Ważne jest, aby porozmawiać z nimi o konkretnych potrzeb, a także rozejrzeć się w więcej niż jednym miejscu, aby upewnić się, że jesteś coraz najgłębsze zniżki.

Funkcje zabezpieczeń są zbyt słabe. Utrzymywanie drapieżników Internet w zatoce i walki off wirusy, robaki i inne formy szkodliwego oprogramowania wymaga pracy, ale zbyt wielu dostawców pobierać opłaty za więcej niż to, co można uznać za sprawiedliwe akcji tych dodatkowych zabezpieczeń. Z tego samego powodu, nie chcesz wziąć bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu, jak słaba ochrona może boczny tor witryny przez długi okres czasu. Wystarczająco długi dla użytkowników zapomnieć istniejesz. I to jest natychmiastowy kryptonit dla każdej firmy lub strony.

Konserwacja jest pozostawione do Ciebie. Gdy właściciel witryny nie rozumie zawiłości w internecie, to jest prawdopodobne, że będzie on także nie zdają sobie sprawy potrzebę częstych aktualizacji oprogramowania. dostawcy jakości dbać o utrzymanie dla Ciebie. W jakim stopniu zależy od poziomu usług, ale niezależnie od tego, jak aktywny jest wasza rola w tym procesie, upewnij się, że masz jasne zrozumienie tego, co trzeba, aby utrzymać swoją obecność w sieci aktywnych i niezawodne.

Obsługa klienta jest nieistniejąca. Im więcej problemów, że witryna działa w celu, tym bardziej konieczne będzie zdobycie szybką i skuteczną obsługę klienta. Dostawcy drobny nie są przystosowane do obsługi obciążenia, a to może oznaczać nadmierne przestoje i frustracji użytkowników.

Hosting powinien czuć się łatwe dla klienta. Dostawcy, którzy udają, że starali się, aby Twój koszt doświadczenie skuteczne są te, które chcesz zachować.

Ixwebhostingreview.org to strona z IX hosting przegląd, hosting kupon i kod promocyjny!

Artykuł dzięki: