Website Hosting a mozliwosci biznesowe

Website Hosting a mozliwosci biznesowe

Website Hosting Reseller – A Good Możliwości biznesowe

Jest zaskakująco łatwe w konfiguracji w biznesie jako hosting strony internetowej sprzedawcy. Najpopularniejszym modelem jest, gdy zarejestrujesz się jako reseller z dużej firmy hostingowej i za miesięczną opłatą (cena hurtowa) otrzymasz pakiet hostingowy którego odsprzedaży do wielu indywidualnych użytkowników za opłatą Państwo odpowiedź (cena detaliczna).aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Nie trzeba się martwić o technicznych aspektów świadczenia usług, obszary, które wymagają pracy z was marketingu i sprzedaży, obsługi klienta i fakturowanie (chociaż może pojawić się urządzenia, które pomogą Ci to zrobić).

Dlaczego warto zostać Website Hosting Reseller?

Staje się strona Hosting Reseller powinien wywoływać powtarzające dochodu minimalnego pracy (przy założeniu, że usługa jest odsprzedane jest dobre) i trzeba mieć duże szanse powodzenia, jeżeli:

* Jest to oczywiste dodatek do istniejącej firmy lub:

* Musisz niszę, gdzie można skutecznie rynek usługę.

Czy nowa małych firm hostingowych naprawdę konkurować z dużych chłopców?

To zależy od rodzaju usługi są sprzedawane poprawnie. Pisałem artykuły na temat wyboru Website Hosting dostawców, która stwierdziła, że ​​jest najlepszy dla indywidualnego udać się do jednej z dużych firm, w których obsługa i ciągłość są mniej lub bardziej pewne. Mała firma nie może oczekiwać, aby konkurować z głównych dostawców na rynku masowym. Musi też być karmione przez istniejącą np biznesu firma projektowanie stron internetowych lub bezpośrednio jej obsługa w niszy, w której jest niewiele lub nie ma konkurencji. Jeśli koncentrujesz się na ludzi z konkretnym hobby lub wykonywania określonej działalności można dążyć, aby stać się specjalistą w dostarczaniu gospodarzem w tej niszy (s). Twoim celem powinno być pozycjonować siebie jako zrozumienie specyficznych potrzeb tej niszy tak, że ludzie czują, że można zapewnić lepszą obsługę niż ogólny firmy hostingowej.

Punkty do rozważenia przy ustalaniu witryny WWW sprzedawcę biznesu

Którego służba w celu odsprzedaży – Ważne jest, aby wybrać odpowiedniego dostawcy, jak nie chcą się przenieść swoich klientów między dostawcami później. Oczywiście usługa musi być szybki i niezawodny, ale musi również dostarczyć dokładnie to, co trzeba, aby zaspokoić rynek. Czy ma obsługiwać wszystkie funkcje i skrypty, które użytkownicy będą potrzebne?

Start małe – Będzie to najlepiej zacząć od najtańszego pakietu sprzedawcy można znaleźć od wybranego dostawcy. Musisz być uruchomiony przed podpisaniem swoich pierwszych klientów, ale może to trwać dłużej niż oczekiwano.

Spędzać czas na swojej stronie internetowej – Należy upewnić się, że witryna wygląda profesjonalnie i czas i wysiłek włożony w to będą dobrze wydane.

Jasną strategię Support – Zdecyduj, jakie wsparcie można zaoferować, to jasne dla swoich klientów i trzymać się go. Oferując wsparcie telefoniczne jest dobry, ponieważ daje ludziom dodatkową pewność siebie, ale jeśli nie może zapewnić tego konsekwentnie lepiej jest trzymać się pocztą elektroniczną.

Zbadaj swój rynek – Upewnij się, że rozumiesz ich wymagania, tak aby przekaz marketingowy (i witryny) mówi im to, co chcą usłyszeć.

Artykuł dzięki: