Google kocha stare domeny

Google kocha stare Domeny

Wiem na pewno, że Google lubi starych nazw domen. Jak mogę wiedzieć? Bo mają wbudowane wiele stron internetowych upon starych domen, a natychmiastowy ruch ten daje mi to niewiarygodne. Wszelkie materiały umieścić na tych starszych domen zostanie wysoko w rankingu w wyszukiwarkach, nawet kiedy mam zrobić niewiele ma wstecznego promowanie.http://budmax.co.pl/remonty-warszawa/remonty-biur-warszawa.html Porozmawiajmy jak kupić starą nazwę domeny, co umieścić na swojej stronie, i jak zarobić na niesamowitym ruchu dostaniesz.

Ponieważ chcemy całego wolnego ruchu z Google, że możemy uzyskać, mamy zamiar udać się na zakupy do starej nazwy domeny. Istnieje wiele miejsc, gdzie można to zrobić, ale ja osobiście lubię do czynienia z brokerem domeny, która jest osobista i dostępne w przypadku coś pójdzie nie tak. Wystarczy zrobić wyszukiwania na forum dla webmasterów i głowa do swoich „domen na sprzedaż” sekcji. To nie zajmie Ci wiele czasu, aby dowiedzieć się, kto jest najbardziej renomowanych broker domeny na forum. Następnie wyślij mu wiadomość dając mu znać, czego szukasz. Oczywiście chcesz swój pierwotny termin słów kluczowych w nazwie domeny, ale może skończyć się zbieranie nową niszę po znalezieniu się, co on ma dostępnych domen. Ogólnie rzecz biorąc, starsza domena, tym lepiej. Warto również spróbować, aby upewnić się, że ta domena nie została mocno karane w przeszłości.

Teraz musisz zdecydować, jakiego rodzaju treści umieścić na swojej nowej stronie na starej nazwy domeny. To prowadzi nas z powrotem do punktu na słowo kluczowe w nazwie domeny. Powiedzmy, że nowa witryna jest antiquecars (kropka) com, więc oczywiście trzeba skupić się na starych samochodów. Dodatkowo trzeba zrobić kilka badań na długi ogon słów kluczowych, aby określić inne powiązane wyszukiwania, które przyniesie grono zwiedzających. Kiedy zorientowali się wszystkich słów kluczowych, które trzeba zaatakować, po prostu stworzyć stronę na każdym z tych, które będą czerpać w masach.

Teraz, gdy już kupił starą nazwę domeny, zrobić swoje badania słów kluczowych, i zbudowali wiele stron, które zwalczają każdego słowa kluczowego, nadszedł czas, aby zarabiać na swoim miejscu. Masz wiele opcji, w jaki ubezpieczenie od kradzieży auta sposób zarabiać na swoim miejscu, ale dwie opcje, które są najczęściej stosowane są AdSense i różne filie. AdSense wystarczy, aby uzyskać konto z Google i dowiedzieć się, gdzie umieścić reklamy. Dla filii trzeba uzyskać konto w kilku firm partnerskich, takich jak Commission Junction, dowiedzieć się, które reklamodawcy mają towar twoi klienci będą chcieli zastosować, by stać się ich partnerem, a następnie umieścić swoje reklamy na swojej stronie.

Korzystanie starych nazw domen dla nowych stron będzie działać cuda dla Ciebie. Po wyświetleniu natychmiastowy ruch i wysokie rankingi dostaniesz, to jest prawdopodobne, że nigdy nie będzie zarejestrować nową domenę ponownie.

Artykuł dzięki: