Jak stworzyc najlepsza domene

Jak stworzyc najlepsza domene

Wybór Domeny – myślników czy nie

Wybór dobrej nazwy domeny jest jednym z najważniejszych kroków w tworzeniu swojego biznesu w Internecie, ale jest coraz trudniej znaleźć dobre nazwy, które są nadal dostępne. Można użyć nazwy domeny z myślnikami, ale jest to naprawdę dobry pomysł?

Niech szybko sprawdzić, co sprawia, że ​​dobrą nazwę domeny.fotografia dziecięca kraków Nazwa domeny musi być odpowiednie, łatwe do zapamiętania słowa kluczowego zoptymalizowany i wolne od konfliktów znaków towarowych. Powinno być także krótsze. Chociaż siedem znaków lub mniej jest idealnym miejscem, być może trzeba będzie zadowolić się nazwą domeny, która jest trochę dłuższy.

Więc po prostu założyć nowy grill biznesu, a teraz okazuje się, że barbecuegrills.com jest już zajęta. Należy rozważyć hyphenating nazwę domeny barbecue-grills.com lub powinno wrócić do deski kreślarskiej?

Pierwszy wybór powinien być zawsze brał imienia bez myślnika. Po ustaleniu, że istnieją pewne wyjątki. Spójrzmy na łącznikiem nazw domen, a kiedy są one może być dobre w użyciu.

Domeny z myślnikami czasami może być dobrym pomysłem, jeśli naprawdę chcesz pewnych słów w nazwie domeny, ale wszystkie domeny bez myślników zostały już podjęte.

Kolejny powód, aby użyć myślnika jest gdy słowa, które zamierza stosować są trudniejsze do odczytania bez myślnika. Hotellamps.com domena jest trudniejsze do odczytania niż hotel-lamps.com. To niekoniecznie jest wielkim nazwę domeny, ale nie służą do zilustrowania tego stopnia, że ​​niektóre domeny są łatwiejsze do odczytania z myślnikiem.

Można również rozważyć zastosowanie łączników do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Niektórzy sugerują, że za pomocą łączników pomaga wyszukiwarek rozróżnić słów kluczowych lepiej. To może być dobrym rozwiązaniem dla webmasterów, których głównym celem jest, aby zoptymalizować ich witryn dla ruchu z naturalnych rankingach wyszukiwarek. Jedynym haczykiem jest to, że może się to zmienić w miarę upływu czasu od wyszukiwarek są stale dostosowując swoje algorytmy wyszukiwania.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie zdecyduje się użyć łączników w nazwie domeny, uważaj na wszelkich niezamierzonych podwójnych znaczeń, które mogą być kłopotliwe. Aby zilustrować ten punkt parę dość podejrzanych nazw domen są therapistfinder.com i molestationnursery.com. W przypadku, gdy zastanawiasz Ten ostatni był podobno domenę dla Mole Station Native Nursery z siedzibą w Nowej Południowej Walii w Australii, chociaż wydaje się, na szczęście, aby zostały przeniesione.

Niezależnie od powodu, masz za korzystanie myślnika w nazwie domeny, dobrze byłoby pamiętać o jednej rzeczy. Niektórzy ludzie nie zapomną łącznik przy wpisać ich nazwy domeny. Jeśli więc inwestować w promowanie swojej strony, niektóre szczęście webmaster, który jest właścicielem un-dzielone wersję swojej domeny dostanie trochę wolnego ruchu, dzięki uprzejmości swojej ciężkiej pracy .

Jak widać, istnieją pewne sytuacje, gdy za pomocą myślnika w nazwie domeny może być dobra decyzja.

Artykuł dzięki: