Jak utworzyc niestandardowa witryne oparta na WordPressie

Jak utworzyc niestandardowa witryne oparta na WordPressie

3 proste kroki, aby utworzyć niestandardowy witryna oparta na WordPressie

WordPress stał się jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią w sieci. Zapewnia on użytkownikom nieograniczone możliwości, aby dostosować swoją stronę do swoich potrzeb. Ale jak dokładnie one uzyskać tereny wyglądać tak różne? Tworzą własne „Tematy”. Ale ledwo znać języka HTML, można powiedzieć. Nie martw się, w trzech prostych krokach Mam zamiar pokazać wam jak zrobić nieskończoną ilość bardzo własnych niestandardowe WordPress tematy w ciągu jednej godziny lub mniej.

1. Brainstorm swoją stronę.

Czego chcesz to wygląda? Czy masz temat? Chcesz go mieć tekst, obrazy, a może nawet filmy? Rozważ wszystkie te rzeczy przed startem. To sprawi, że proces pójść znacznie szybciej i będzie w stanie utrzymać organizowane łatwiej

2. Otwórz program Artisteer.

(Jeśli nie masz jeszcze Artisteer można wyświetlić informacje na końcu artykułu). Artisteer jest WordPress Generator tematem. To natychmiast tworzy świetnie wyglądające i profesjonalnych tematów WordPress. Oferują one bezpłatną próbną do pobrania, więc można to sprawdzić bez ryzyka. Ten program pozwala dostosować wszystko w WYSIWYG (co widzisz to co masz) format. Po zakończeniu dostosowywania WordPress prostu zapisać go, a następnie wyeksportować go. Będzie on następnie wyeksportować go do folderu o nazwie niestandardowej pick do nowego tematu.

3. Prześlij i aktywuj dostosowanej kompozycji

Pamiętasz jak zainstalować WordPress na początek? Czy to samo; jedynie przesłać swój temat do folderu tematów w folderze WordPress zawartości. Wreszcie zalogować się do swojego administratora WordPress i aktywować swój nowy motyw.

To jest! Gdy nauczysz programowi trochę, będziesz w stanie stworzyć tak wiele tematów, jak chcesz, a wszystko to bez pisania kawałek kodu. Tworzenie stron z WordPress oraz Artisteer sprawia, że ​​strony internetowe wyglądają bardzo profesjonalnie tracić tyle czasu na oddanie ich razem. To pozwala myśleć, tworzyć i Upload. Z tego prostego systemu do tworzenia stron internetowych, pozostawia więcej czasu, aby skoncentrować się na realną koncepcję swojej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia niestandardowych WordPress witryn z Artisteer, kliknij ten link:

Dużo szczęścia, miłości, pieniądze

Mandy Feins

Przedsiębiorca internetowe Super Zajęty mama

Zmęczony samo zarabiać pieniądze bla, bla, Otaczanie?

Artykuł dzięki: