Projektowanie stron www – litery oraz czcionka

Web Design Korzystanie najwłaściwszym liter oraz Czcionki

Dla udanej strony internetowej, treść tekstu web design musi tak proste, jak to możliwe, a jednocześnie elegancki i skuteczny. Zasada ta jest bardzo skuteczna w podejmowaniu treść tekstu strony internetowej czytelne i zrozumiałe. Nie ważne jak atrakcyjna jeden sprawia, że ​​na stronie internetowej z użyciem lampy błyskowej, na koniec dnia kurs wymiany odwiedzającego do liczby kupujących.pośrednictwo w handlu zagranicznym

Liczne badania zostały przeprowadzone, aby wiedzieć, jaki rodzaj wiadomości tekstowych dotrzeć do potencjalnych kupujących i skutecznie przekształcenie gościem na kupującego.

Komfort:

Witryna musi być atrakcyjne, ale nie tak jaskrawy sposób, aby potencjalny nabywca niewygodne. Zawartość Tekst każdej stronie musi być zrozumiałe, czytelne i żeglowna przez nawet po raz pierwszy gościem.

Jakie są podstawowe elementy treści tekstu, projektowanie stron internetowych?

Krój i czcionki są podstawowymi elementami każdej stronie zawartości tekstowej projekt.

Czcionka:

Najpierw przyjrzyjmy się rodzaje kroju. Istnieją dwa rodzaje czcionek, a mianowicie Serif i Sans serif. Krótka linia, która jest obecna na końcu głównej skoku / s charakteru / listu nazywa Serif. Serif jest szczegół pół-strukturalne na końcu głównych uderzeń i ozdabia symboli lub liter. Znaczenie słowa „sans” jest „bez”. Oznacza to, że Bezszeryfowe odnosi się do kroju bez serif (krótka linia).

Staje się to trudne, aby pokazać różnicę między dwoma czcionką, ponieważ ten artykuł ma być wysłana tylko jeden krój domyślnie. Oto mały ćwiczenia, aby pokazać różnicę między dwoma krojów. Weźmy na uwadze literę L i stosować czcionki Verdana i Gruzji. Litera L wpisane czcionką Verdana nie będzie miał żadnych krótkich linii na końcu dwóch głównych uderzeń. Z drugiej strony, gdy litera L jest wpisany czcionką Georgia nie będzie krótkie linie na końcu dwóch kresek (zarówno pionowe i poziome). Oznacza to, że czcionka Verdana ma krój bezszeryfowy natomiast czcionki Georgia ma czcionki serif.

Badania wykazały, że czytelność bezszeryfowych czcionką jest lepsza niż serif krój. Oznacza to, że sans serif krój jest dość oczywiste, należy przeczytać.

Póki czytelność odnosi się do jasności do czytania, czytelność odnosi się do łatwości, z których każdy tekst można przeczytać. Badania wykazały również, że gdy nie ma dużo tekstu w bezszeryfowy krojem oczy mogą uzyskać zmęczony utrudnia czytelność zawartości tekstowej.

Oznacza to, że linie głowa powinna być w bezszeryfowy czcionką, natomiast kopia projektu strony internetowej powinno być serif krój.

Niektóre z najbardziej popularnych czcionek bezszeryfowy są Lucida Sans, Genewa (Mac), Lucida Grande, Trebuchet MS, Tahoma i Verdana

Czcionki Serif, które są zwykle używane są Palatino Linotype, Gruzja i Times New Roman.

Profesjonalne usługi projektowania strony internetowej firmy może rzucić więcej światła na subtelności tego istotnego elementu projektowania stron internetowych.

Artykuł dzięki: ile kosztuje oc samochodu