Przyszlosc oprogramowania logistycznego

Przyszlosc oprogramowania logistycznego

Czy SaaS przyszłość Software Logistics

Wytrychy obfitują w to dzisiaj, a termin SaaS – Software-as-a-Service – jest obecny modne w systemach zarządzania magazynem (WMS) rynku. Firmy Galore oferują własne rozwiązania SaaS, zwykle związane z dostawą chmurowej.

Koncepcja Chmura oznacza, że ​​WMS firmy znajduje się na stronie internetowej, dostępne za pośrednictwem tradycyjnego interfejsu przeglądarki na komputerze.www.akcesoriakosmetyczne.com.pl/lakiery-hybrydowe-estetiq-c-12_14.html Poza rynku WMS, większość obecnych Chmura produkty oparte są na jednej aplikacji uruchomionych jest wiele systemów dla różnych custumers, oddzielając dane, w przeciwieństwie do uruchamiania poszczególnych aplikacji webowych dla każdego użytkownika klienta.

Ze związkiem klientów systemów SaaS prostu wynająć WMS swojego wyboru, zamiast ponoszenia kosztów kapitału i zaangażowanie bezwarunkowego zakupu. W dzisiejszym klimacie możliwość uniknięcia nakładów inwestycyjnych jest oczywiście bardzo atrakcyjne.

Choć często mówi się w tym samym oddechu, nie ma prawdziwego wymóg i modeli SaaS Cloud być ze sobą powiązane, choć przepis modelu finansowania SaaS nie zależy od tego, czy WMS jest obsługiwany zdalnie w sieci lub w konfiguracji klient-serwer. A może o to, gdzie prawdopodobnie prywatną strach jest na najwyższym poziomie – Cloud computing oznacza ostatecznie mając wystarczającego zaufania do technologii, aby nie mieć serwer na miejscu.

Zwolennicy SaaS i cloud dokonać tego stopnia, że ​​wynajmując usługę, użytkownik może korzystać z automatycznych aktualizacji lub ulepszeń, jak stają się one dostępne bez konieczności przeglądu dostawców, systemy i inne opcje. Systemy WMS z drugiej strony były tradycyjnie nabyć na zasadach licencji wieczystego czasu pracy, o możliwościach jako koszt kapitału. A w niektórych niefortunnych wypadkach licencja pay-per-użytkownik, więc wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, nawet jeśli operacja pozostaje niezmieniona, koszty wciąż rosną.

Jednak w ciągu ostatnich kilku lat producenci WMS stały się bardziej elastyczne, o tym, jak wycenić swoje rozwiązania i odzyskać koszty wszelkich zamówienie rozwoju wymagane.

Każdy dostawca renomowanych WMS powinien być gotowy zaoferować miesięczne programy najmu, dzierżawy lub tradycyjne opcje zakupu zakupu kapitału, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania, a nie być ograniczone, jak zapłacić.

Oznacza to, że potencjalny nabywca WMS nie musi automatycznie zdecydować się na wynajem rozwiązania SaaS tylko dlatego, że wydaje się łatwiejszym w krótkim okresie czasu niż pojedynczej większej inwestycji kapitałowych. Nabyta WMS powinien mieć okres co najmniej dziesięciu lat, korzystając z sytuacji, gdy pojawi się na rynku. Natomiast dziesięć lat lub więcej płatności czynszu doda się do schludnego sumy.

Każda metoda dostawy ma swoje zalety i ograniczenia, a użytkownik powinien wziąć czas, aby rozważyć wszystkie opcje, a nie być zbyt powstrzymany przez co wydaje się być modą technologiczny. Większość prognostów zobaczyć jasną przyszłość dla obu systemów SaaS i Cloud i mogą one mieć rację. Jednak dla większości firm, kiedy należy dokonać zmian jest tak samo ważna, jak gdyby upewniając się wybrać właściwą technologię, odpowiednie oprogramowanie i co równie ważne najbardziej kompetentnych i doświadczonych dostawców.

LWS Reflex oprogramowanie do zarządzania magazynem Logistex przezwycięża wiele z tych ograniczeń poprzez zapewnienie kombinacji wpisu taniego i łatwego dostępu do zainstalowanych funkcji, które użytkownik może włączyć się i dostęp w dowolnym czasie, w razie potrzeby. Oznacza to, że system zarządzania oprogramowaniem mogą rosnąć organicznie i dostosowywać się do działalności w nadchodzących latach, być może od prostego ręcznego do w pełni zautomatyzowanego magazynu bez kosztów licencji na użytkowników.

Artykuł dzięki: