Zabezpieczanie tozsamosci marki

Zabezpieczanie tozsamosci marki

Is Your Domain Name i Marka Protected

Zabezpieczanie tożsamości marki jest jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba zrobić, jako właściciel firmy. Aby skutecznie zarządzać swoją markę i zapobiec nadużyciom, oszczerstwa lub ujmę swojej reputacji; należy nie tylko prowadzić dobre praktyki biznesowe i utrzymywać wysokie standardy etyczne, ale także zapewnienie, że tożsamość jako firma jest dobrze zarządzana.

Social Media Identity Protection jest rozwiązaniem!

W dzisiejszej wysokiej technologii cyfrowego wszechświata, sieci Internet i specjalnie Social media uczyniły wiele prywatnych informacji łatwiej dostępne w internecie; co w konsekwencji stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa zarówno dla personelu i organizacji. To dlatego wszyscy potrzebujemy jakiegoś medialnego ochrony tożsamości społecznej.

Coraz częściej mamy do czynienia nie tylko osobiste przypadki kradzieży tożsamości w Internecie, ale także tych przedsiębiorstw; jak przestępcy próbują skorzystać z nieszczęścia innych Internecie

Dzięki ewolucji wyszukiwarek pochodzi ewolucję w optymalizacji. Branding i social media stały się głównym czynnikiem wpływającym w rankingu systemu wszystkich głównych wyszukiwarek w Internecie. Niezależnie od tego czy poszukują zarządzania internetowego reputacji, świadomość marki, lub search engine optimization, silna obecność społeczna jest niezbędna dla każdej firmy, która komunikuje się za pośrednictwem Internetu.

Przemysł pomnożona przez ostatnią dekadę. Inux interesów, finansowania i wsparcia pomogły społeczności Social Media rosnąć i rozwijać się w 21 wieku.

Myśli z poniższych możliwości.

Wyobraź sobie, nazwa firmy jest zarejestrowana jako profilu lub fan page na głównych sieci społecznych przez kogoś innego niż siebie. To wyeliminowałoby otrzymujesz tę nazwę użytkownika dla siebie i zwiększa ryzyko nadużycia, a także fałszywe przedstawienie swojej marki przez innych.

Jeden z konkurentów może zarejestrować swoją markę jako profil lub fan page na głównych sieci społecznych i używać go zdyskredytować firmę.

Nazwa firmy może zostać zarejestrowany jako profil lub fan page na głównych sieci społecznych i używać go w celu przyciągnięcia klientów pod fałszywym pretekstem, przynosząc zdyskredytować do nazwy marki.

Social media stał Dzikiego Zachodu dla piractwa domenowego, bez regulacji lub centralnego systemu sterowania dla usuwania nazw. Zwykle Doradzamy naszym klientom, że najlepszym atakiem jest dobra obrona.

Ten rodzaj usług jest również dobre dla firm, okna drewniane gdynia które chcą kontrolować towarowymi lub markami, ale niekoniecznie chcą mieć obecność na różnych stronach społecznościowych.

Jako taka, jest to dobry pomysł, aby szukać firmy Social Media Identity Protection, która może pomóc zarezerwować nazwę firmy lub marki na ponad 300 stronach.

Artykuł dzięki: