Jak promować produkt – Czesc I

Jak promować produkt Część I

Jeśli wiesz, jak promować produkt, to nie powinno być trudno sprzedać coś online. Jednak większość ludzi nie ma pojęcia jak się do promowania produkt inny niż pisanie strony sprzedaży i skierowanie go na swojej stronie internetowej. To coś więcej niż tylko promocja, że ​​i tu jest kilka metod, które można zastosować, aby znacznie zwiększyć sprzedaż.

Artykuł Marketing

Artykuł obrotu jest koniecznością. Musisz napisać kilka artykułów na temat produktu i przesłać je do tak wielu wysoko w rankingu artykułu katalogów, jak to możliwe. W artykule muszą być związane z produktem, nie dając żadnych tajemnic precz, i trzeba mieć łącza w polu zasobów, na stronie więcej informacji które prowadzi do strony sprzedaży. To powinno być korzystnie związek kotwica zawierający nazwę produktu są odpowiednie, który powinien być również nazwa strony sprzedaży. Napisać i złożyć dwa artykuły w każdym tygodniu i powinny zacząć zauważyć wzrost liczby odwiedzających stronę sprzedaży.

KURSY AGENT

Jak o zapewnienie kursu e-mail w temacie off produktu? Wiąże się to za pomocą formularza opt-in na stronie na swojej stronie internetowej, do której użytkownicy są skierowane, a nawet wycisnąć strona, której celem jest gromadzenie adresów e-mail, do których można promować swój produkt. Należy zaoferować kurs, który zawiera informacje na temat danego produktu, a preferowane przez siedem lub osiem części. Każdy, kto zdecyduje się otrzymywać będą wysyłane jedną część kursu, co dwa lub trzy dni. Promocja pochodzi z linkiem, który będzie dostarczyć na końcu każdej części, oferując więcej informacji na temat całego tematu z produktem.

Wykazano, że perspektywy potrzebne około siedmiu lub ośmiu ekspozycji na produkt, zanim zaczną się dokonać zakupu, a e-kurs jest idealnym sposobem na osiągnięcie tego celu. Należy ustawić autoresponder wysłać części się w określonych odstępach czasu po rejestracji.

eZine ADS

To nie ma znaczenia, co się przedmiotem tego produktu jest – nie będzie ezine na ten temat i być może wiele z nich. Ich szukać i sprawdzić ceny reklamowych. Czasem jest to bardzo tanie, aby umieścić reklamę ezine, ale jeśli cena jest zbyt wysoka dla Ciebie, dlaczego nie skontaktować się z właścicielem? Wyjaśnij, że chcesz zareklamować produkt, i poprosić o darmową reklamą w zamian za procent żadnej sprzedaży wynikających z tej reklamy. Łatwo jest ustalić, co było źródłem ogłoszenie o sprzedaży.

Nawiasem mówiąc, chcesz dodać program coachingu dla Twojej firmy? Jeśli tak, to pobrać mój nowy bezpłatne szkolenia tutaj: trenerską programu szkolenia

Sean Mize jest autorem Każdy może autokaru przewodnik uruchomieniem własnego programu coachingu szybko.

Artykuł dzięki: