Najlepsza optymalizacja stron

Najlepsza optymalizacja stron

Optymalizacja Hearts – Get it Znalezione na Google

Więc pracowali intensywnie nad PHP, CSS i HTML przez wiele miesięcy, by w końcu ujawnić swój ostateczny arcydzieło: unikalny randkowym z najbardziej zaawansowanych rozmów i randkowych dostępnych funkcji. A może w końcu wyciągnął starą kartę kredytową i zakupił gotowych skryptów, a w końcu zorientowali się, jak skutecznie przesłać coś na głowę. Tak czy inaczej, jestem pewien, że już zdecydował się na niszy masz zamiar wypełnić, czy to w określonym położeniu geograficznym lub określonej grupy czy subkultury. Po tym wszystkim, tworząc ogólną i międzynarodowej strony może wydawać się atrakcyjne w pierwszym, ale to nisza została tak przepełniony. Poza tym, kto chce przyłączyć się randkowym, gdzie pozostałe 16 członków są rozproszone po całym świecie? Niemniej jednak, dni i tygodnie mijają, a członkowie Ci się, że przybywa do nowego i wspaniałego stworzenia po prostu nie idą, a nawet twoi najbliżsi przyjaciele nie są już sprawdzając ich profile. Nadszedł czas, aby uzyskać randkowym zauważył. Nadszedł czas, aby się znaleźć w Google.

Proces zaczyna swój znaleźć na stronie internetowej w wyszukiwarkach jest nazywany SEO (Search Engine Optimization), a wyszukiwarka trzeba skupić większość swoich wysiłków jest Google. Google jest teraz King of the Hill, i czy można zaimponować tego wielkiego króla, prawdopodobnie będzie również przekonać resztę szlachty (tj Yahoo, MSN, itp). Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ istnieją miliony innych wartościowych przedmiotów również rozpaczliwie walczących o uwagę Google. Niestety, Google ma tylko miejsce dla tak wielu w tabeli głównej. To dlatego, że większość z poszukiwania w internecie nigdy nie wykracza poza to, pierwszych dwóch stronach. Więc jeśli nie jesteś w top 20 przez co najmniej jednego słowa lub wyrażenia, to równie dobrze może nawet nie istnieć. Tak więc bez względu na to, jak niesamowite uważasz, że Twój nowy serwis randkowy jest i bez względu na to, ile twoi przyjaciele mówią, że podoba mi się, to zajmie znaczną liczbę członków zadzwonić Rzecz sukces. Więc jeśli planujesz jakiejś lokalnej reklamy, które mogą być dobrym pomysłem w czasach, najlepiej jest, aby rywalizować o jednym z tych cenionych pozycji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać słowa kluczowe i frazy. Są to słowa i frazy, które ludzie będą wpisać w Google i ostatecznie znaleźć swoje miejsce. Chyba, że ​​wybrali nazwę domeny, która już zawiera słowa kluczowe, takie jak datingdivorcedgrandmothers.com, trzeba dowiedzieć się, jakie słowa ludzie już szukają w odniesieniu do swojej unikalnej niszy i utworzyć tag tytuł z tych słów. Najlepszym sposobem na to jest znalezienie słów kluczowych narzędzi w internecie, które pomogą Ci dowiedzieć się, co ludzie szukają. Otwarcie konta Google AdWords może być świetny pomysł, jeśli na nic innego, ale w użyciu narzędzia propozycji słów kluczowych Google. Dzięki temu dowiesz się, ile razy niektóre słowa i frazy są wyszukiwane za każdy miesiąc. Będziemy chcieli, aby wybrać słowa i frazy, które są istotne dla witryny, a które się szukał umiarkowaną ilość razy każdego miesiąca. Nie chcesz, aby spróbować zoptymalizować witrynę datowania słów kluczowych, ponieważ nie ma po prostu zbyt wiele konkurencji. A jeśli nie planujesz spędzić milion dolarów rocznie na firmy SEO, ponieważ wiele z tych witryn robią, nie będzie szans. Twoje najlepsze wysiłki spędził walcząc o fraz jak rozwiedzionego celownik lub Detroit randek. jeszcze lepiej: rozwiedziony randki w Detroit.

Kiedy zorientowali się, jakie słowa kluczowe masz zamiar vie, nadszedł czas, aby upewnić się, że te słowa zostały umieszczone w tagach tytułowych. Zawsze jestem zaskoczony, jak wiele nowych serwisów randkowych są przy użyciu ich rzeczywistą nazwę tytułu. Nikt nie będzie szukając: thegreatloveboutique.com, o ile oczywiście słyszeli go gdzieś. Po raz kolejny, myślę o słowach ludzie będą używać w swoich rzeczywistych wyszukiwania, które mogą doprowadzić je do swojej stronie. Kiedy już te słowa umieszczone w tagach tytułowych, zmieniając je trochę na każdej stronie witryny, następnie trzeba się upewnić, że został umieszczony również je w meta-tags, wraz z rozpraszając je w całej treści Twoja strona. Można nawet umieścić te słowa kluczowe w znaczniki alt dla obrazów, a title dla linków. Jednak nie przesadzaj. Jeśli używasz tych słów za dużo, Google będzie karać za to, co nazywają spamowanie. Staraj się, aby go tak naturalne, jak to tylko możliwe. Jeśli nie wiesz jak to zrobić nic z tego, najlepiej jest google jak. Nie wiedząc, jak to zrobić, jesteś miejsce naprawdę nie ma szans.

Chociaż istnieje wiele bardziej powinieneś dowiedzieć się o miejscu optymalizacji (co robisz na swojej stronie, aby znaleźć), większość swojego czasu należy przeznaczyć na zdobywanie linków do witryny (optymalizacji poza biurem). To kiedy kolejna strona linki do swojej strony internetowej. Google uważa, że ​​ten rodzaj głosu, a dostaniesz więcej głosów, zwłaszcza z podobnych stron, tym bardziej Google popchnąć cię w szeregi. Teraz tutaj jest procesem chciałbym przejść. Po pierwsze, zgłosić swoją witrynę do wielu katalogów jako celownik, jak to tylko możliwe. Należy zacząć z wysokim PR (PageRank) stron, a poruszać się w dół. Jeśli nie masz pasek narzędzi Google PageRank, który pokazuje się w górnej części ekranu, dostać jeden. Google i pobrać jeden. Im wyższy PageRank, tym bardziej cenne połączenie będzie z powrotem do Ciebie. A im więcej linków masz, tym więcej dostaniesz PageRank (tylko ostrzegam, że Google aktualizuje tylko ich PageRank na ekranie coraz kilka miesięcy). Wiele z tych katalogów poprosi o powiązanie z powrotem do nich. To nazywa się wzajemne powiązania, a to trochę ból w szyi. Jeśli wiesz, jak wprowadzić linki do kodu, należy to zrobić w swoim najlepszym uznania. Wzajemne powiązania mogą pomóc, zwłaszcza jeśli są one z właściwego miejsca i wysoki PR, ale nie są one tak cenne, jak jednokierunkowej link.

Gdy skończysz z katalogów, będzie to również dobry pomysł, aby szukać innych serwisów randkowych, które chcą powiązania z tobą handlować. Jednak uważajcie. Wiele witryn randkowych będzie wymagać, aby najpierw dać im link, zanim uznają swoją witrynę. Następnie trochę czasu, aby wprowadzić swój link na swojej stronie, i nigdy nie usłyszeć od nich z powrotem. Mimo, że większość volanto.pl właścicieli witryn ostatecznie usunąć linki do stron, które nie odwołują się do tyłu, te średnie strony liczyć na niewielu, którzy nie sprawdzają. Po kilku tygodniach powiązań handlowych z serwisów randkowych i katalogów, prawdopodobnie będziesz chciał umieścić swoją głowę w stryczek. Nieuczciwość i egoizm nawet najbardziej udanych randek absolutnie zaskoczy Cię. Jeśli jesteś ambitny, będzie monitorować zwrotne (linki do witryny) co kilka miesięcy, ponieważ niektóre witryny usunie je, aby Twój link wzajemne powiązanie w jedną stronę z was do nich.

W sumie jednak, linki katalogów, wzajemne powiązania i 3-way linki nie są warte, że dużo więcej. To dlatego, że Google ma nadzieję strony nabywają łączy naturalny sposób. Stanie się tak, jeśli ktoś naprawdę lubi swoją stronę i dodaje link do niego z własnej odpowiednim miejscu. Gdyby użyć słów kluczowych w link, link, staje się jeszcze bardziej wartościowe. Jednakże, dowiesz się w końcu, że nie wiele osób to zrobić, chyba że strona jest naprawdę niesamowite, czy treść jest szczególnie unikatowy lub niewiarygodne. Niemniej jednak, to zawsze dobry pomysł, aby starać się zabiegać o linki z ludźmi, którzy mają znaleźć swoje miejsce. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, to oferują pole textarea, który zawiera kod dostępu, używając słów kluczowych jako link lub anchor text. Powyższy kod może można umieścić miły liścik nagabującą łącza. Po raz kolejny, nie wielu właścicieli witryn zrobi to za darmo, ale co jakiś czas może być mile zaskoczony. Tylko nie obiecują im link do tyłu, jeżeli jesteś rzeczywiście zamierzają je wziąć pod uwagę. Zbyt wiele randek już ćwiczyć to nieuczciwe zachowanie. Potem, gdy wasze prośby Link zostały strategicznie rozmieszczone w całej witrynie, gdzie podziwiali goście mogą je znaleźć, to prawdopodobnie warto rozważyć reklamy. Google AdWords stanowi obecnie jedną z najbardziej opłacalnych sposobów reklamy. Ta reklama jest kierowana, więc ludzie szukają konkretnego serwis randkowy można je znaleźć, przynajmniej dopóki witryna działa jego drogę szeregach i zostaje znalezione w ten sposób. Powodzenia.

Artykuł dzięki: