Wyszukiwanie z domen publicznych

Wyszukiwanie z domen publicznych

Public Domain Works są bliżej niż się wydaje

Wyszukiwanie utworów z domeny publicznej mogą być nudne zajęcie i zająć kilka godzin wystarczy, aby znaleźć jeden lub dwa dobre publikacje.

Istnieją setki, jeśli nie tysiące jakości baz danych on-line można użyć do wyszukiwania treści w domenie publicznej, ale czy zdajesz sobie sprawę z tych miejsc jest offline można odwiedzić od jutra rana i odejść z kilku publikacjach domeny publicznej można powielać.

Najlepsze jest to, że nie mają nawet na zakup książek.

Mam na myśli lokalnego społeczeństwa i uczelni lub w bibliotece uczelni. Istnieją tysiące książek w domenie publicznej bezpośrednio na półkach czekają, aby być reaktywowana.

Jest to zdecydowanie najprostszy sposób, aby dostać się w ręce trudno znaleźć utworów z domeny publicznej.

Zrobiłem szybkie wyszukiwanie mojej bazy danych bibliotek internetowych i znalazł ponad 20 ciekawe publikacje myślę będzie dobre sprzedawców online, takich jak „Jak mówić i pisać niemiecką”, „Oficjalny przewodnik węzłów i jak powiązać je”, jak grać 5-String Banjo „Jak gwiazda w baseball”, Gemcraft: Jak Cut i polskie Kamienie „Latawce: Hot Make and Fly Them”, trawnika: jak to zrobić i Keep It „,” Jak zarabiać własną Picture Frames „, a lista jest długa.

Po znalezieniu materiałów stanowiących własność publiczną jesteś zainteresowany zachowanie szybkiego wyszukiwania autorskich zapewnienia te publikacje są w rzeczywistości w domenie publicznej.

Następnie udać się do biblioteki, zaloguj się książki i rozpocząć korzystanie z zawartości. Są firmy, które oferują usługi skanowania stosunkowo tanie, więc można stworzyć wersję cyfrową.

Można również tworzyć fragmenty audio i / lub wideo z każdej publikacji i sprzedaży filmów pod autorskim.

Więc teraz masz wystarczająco dużo informacji, aby rozpocząć swoją domenę publiczną wyszukiwania w trybie offline od jutra rana.

Artykuł dzięki: